3 stycznia 2018

Noworoczne podsumowanie - exploding box

Witajcie!

Nowy Rok to dobry czas na podsumowanie tego co działo się w naszym życiu, czego zdołaliśmy dokonać, kogo i co poznaliśmy, gdzie dotarliśmy i czego doznaliśmy! 
Dopiero po takim podsumowaniu zdajemy sobie w pełni sprawę jak wiele jest tego wszystkiego i jak szybko potrafi się to zatrzeć w naszej pamięci. W ramach jej odświeżenia przygotowałam więc kilka postów podsumowujących kolekcję moich najbardziej charakterystycznych prac.

Dzisiaj przedstawiam Wam dwanaście exploding boxów. Po kliknięciu na grafikę można przenieść się na stronę z większą ilością zdjęć dotyczących danej pracy.
Zaczynajmy! 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

  

Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas!
Erita <3

20 komentarzy:

 1. Ranu julek, ile przepięknych boxów!
  Choć brakuje mi paru stopni mrozu (tfu, tfu, bo będzie ślisko na drogach), to patrząc na kolejne Twoje prace, czuję wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromnie dziękuję! Zimę i mróz zostawiam w starym roku ;) Teraz poproszę tylko coraz dłuższe dni i coraz więcej słońca!

   Usuń
 2. przepiękne, co jeden to cudniejszy, a na żywo pewnie zachwycają jeszcze bardziej, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Ta kolekcja boxów robi wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! W kolejce czekają już kolejne pomysły! ;D

   Usuń
 4. Cudne,piękna cała kolekcja:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne, pracowita jesteś ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Cieszę się na te słowa, choć wciąż uważam, ze mogło by być ich więcej, bo cały czas jakieś pomysły czekają jeszcze na zrealizowanie. ;)

   Usuń
 6. nie lubię tworzyć boxów, ale lubię podziwiać, a tu jest co podziwiać ;) - piękne

  OdpowiedzUsuń
 7. Boskie stworzyłaś pudełka. Ja zawsze się głowię nad zawartością, a w zasadzie wiele do szczęścia nie potrzeba. Wystarczy dobra grafika i połowa projektu zrobiona. Zakochałam się w tych boxach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromnie dziękuję! Dla mnie zabawa boxami to sama frajda, choć nie powiem, czasami maciupkie elementy, takie jak tort czy wózek, potrafią przyprawić o białą gorączkę przy ich sklejaniu ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...