1 maja 2015

Wiosenne warsztaty ze scrapbookingu

Zapraszam serdecznie na Warsztaty Wiosennego Scrabbokingu,
które będę miała przyjemność prowadzić już 9 maja w Białymstoku!


Wszystko to za sprawą Wolontariatu Studenckiego - PROJEKTOR!

Uczestnicy przekonają się, jak niewiele trzeba, by ze zwykłego papieru stworzyć niezwykłe rzeczy!Pomoże nam przy tym moc kartkowych baz, wstążek, tekturek, papierów i innych niespodzianek prosto z Sklepiku Na Strychu!


Podczas zajęć stworzymy wspólnie wiosenne kartki okolicznościowe o rozbudowanej kompozycji i elementach 3D w stylu schaby chic, a także vintage - nieco postarzanych, lecz nawiązujących do natury. Niezastąpione będą nam przy tym cudowne tekturowe wycinanki z Wycinanki! Spójrzcie sami!


 Na przekór kapryśnej pogodzie dodamy również trochę soczystych barw, aby mocniej poczuć wiosnę! Najbardziej przyczynią się do tego własnoręcznie zrobione kwiaty z papieru czerpanego firmy Namaste! Zobaczcie jakie piękne!


Kolejnym punktem programu będzie bogate ozdobienie notesów - przepiśników prosto ze studio75 wspaniałymi papierami z ich kolekcji! Już nie tak przestrzennie, lecz na pewno równie pięknie i trwale, aby prócz czegoś do oglądania, mieć również coś, co będzie mogło towarzyszyć nam każdego dnia, bądź przy co większych kuchennych rewolucjach!


Po więcej informacji zajrzyjcie na facebooka o tu :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...