12 maja 2015

Sprawozdanie z warsztatów Wiosennego Scrapbookingu

Witajcie! 
Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom sobotnich warsztatów! Wiele się działo i to bardzo intensywnie. Sześć godzin scrapowania to w końcu nie byle pikuś, szczególnie dla tych, którzy mieli z nim pierwszy raz do czynienia. Po mimo tego dziewczyny poradziły sobie świetnie,były pełne zapału i ciekawych pomysłów. 

Wszystko zaczęło się od kwiatów z niezastąpionych papierów firmy Namaste! Było psikanie, tuszowanie, gniecenie i klejenie.

Później przyszła pora, aby wraz z materiałami z sklepiku Na Strychu i Wycinanki stworzyć jedyne i niepowtarzalne karteczki!
Tak powstawały urocze przepiśniki na bazach z Studio75 i ich kolekcji papierów "Palce Lizać"! Nie zabrakło na nich fartuszków, kwiatuszków i innych słodkości!
Na sam koniec zaś nasza wspaniała ekipa i ich prace! Pozdrowienia dla tych, którzy niestety musieli opuścić nas wcześniej i na grupowe zdjęcie się już nie załapali! Trzymajcie się ciepło i TWÓRZCIE!


Jeśli macie ochotę obejrzeć prace z bliska zajrzyjcie na stronę naszego wydarzenia na facebooku o tutaj: Warsztat Wiosennego Scrapbookingu

Teraz czekamy na Wasze warsztaty z Projektorem dziewczyny! Powodzenia!

Wolontariat Studencki Projektor


I jeszcze raz serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów! Bez Was to wszystko by się nie udało!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...