7 listopada 2017

189. Smile LO

Witajcie!

W weekend miałam niezwykłą przyjemność wziąć udział w kolejnym Białostockim scrapowym spotkaniu! Pod pilnym okiem Kasi z bloga Quilling - się kręci stworzyliśmy piękne layouty na papierach z kolekcji "Marzenia o poranku" firmy Craft O'clock! Oprócz papierów mieliśmy również moc dopasowanych kolorystycznie dodatków w postaci sznureczków, guzików, cekinów i innych przydasi, które znakomicie dopełniły całość. Nie zabrakło również moich ulubionych tekturek od egoCraft!
Całość warsztatów niech podsumuje fakt, że to moje drugie w życiu LO! Jak Wam się podoba?

Pozdrawiam serdecznie,
Erita <3

6 komentarzy:

 1. dobra robota! czas stworzyć kolejne :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam, że już nie mogę się doczekać wolnej chwili, aby zabrać się za klejenie i tworzenie! Ale tym razem nie będzie tak łatwo, bo samo wybieranie odpowiednich papierów i dodatków zajmie pewnie pół dnia ;D

   Usuń
 2. Świetne LO! I naprawdę pierwsze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo! To drugie, a może i trzecie wliczając jeszcze jeden blejtramik w podobnym do LO stylu, ale robiłam je hen, hen bardzo dawno temu... Moje pierwsze i ostatnie LO robiłam z goła 5 lat temu!!! Szok i niedowierzanie, jak o tym pomyślę ^ ^"

   Usuń
 3. Super !!! Agnieszka, naprawdę pięknie wyszło.
  Wygląda, jakbyś LO robiła od zawsze :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! To wszystko dzięki Twoim wskazówkom i radom! Ogromnie się cieszę z Twoich pochwał <3 A najbardziej jestem w szoku tym, że udało mi się zrobić to tak sprawnie! Zwykle kończe wszystko ostatnia ^ ^"

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...