Witajcie!
Dziś w AltairArt wraz z całym zespołem inspirujemy Was do wykonania prac na kolejne wyzwanie "Letnia zabawa". Zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału! Ja wykonałam pracę według mnie nieco graficzną, lecz jednocześnie przełamaną romantyczną nutką ze względu na ozdobne dodatki i moc kwiatów. Co o niej sądzicie? Podoba się?
Miłego dnia i do zobaczenia!
Dziś w AltairArt wraz z całym zespołem inspirujemy Was do wykonania prac na kolejne wyzwanie "Letnia zabawa". Zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału! Ja wykonałam pracę według mnie nieco graficzną, lecz jednocześnie przełamaną romantyczną nutką ze względu na ozdobne dodatki i moc kwiatów. Co o niej sądzicie? Podoba się?
Miłego dnia i do zobaczenia!
Erita <3


































